KONST / Litografier / Litografi 15543060
nr 1554 3060
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 119/130. Bildmått: ca 29x20 cm, yttermått inklusive ram: ca 48x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:09:00
7/8 19:21:37
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg