KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13127036

nr 1312 7036

Waldemar Albertsen

(1868-1954), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 41x31cm

Waldemar Albertsen, dansk bildkonstnär född 1868, död 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:52:02

3/3 21:09:12 1      100 kr
7/3 16:27:20 2      Vinnande bud

Waldemar Albertsen

Läs mer om Waldemar Albertsen