Ã–VRIGT / Diverse / Skrin 6296726

nr 629 6726

Skrin

1800-tal, Allmoge, längd: 51, djup: 35, höjd: 32

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 15 mars 2010
kl 17:22:29