MÖBLER / Bord / Spelbord 8481345

nr 848 1345

Spelbord

1800-tal, Jalusiluckor, Dia82, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 september 2013
kl 20:40:17

20/9 10:51:28 1      300 kr
23/9 19:58:18 2      Vinnande bud