KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14455002

nr 1445 5002

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, "Fullmoon". Signerad, numrerad 95/100, Giclee fine art. Bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 20x28 cm, oramat löst blad

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:51:24

28/1 10:47:10 1      Vinnande bud

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt