MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textile 6068239

nr 606 8239

TEXTILE

late 19th century, guldbroderier, length: 200, damages,

sent 1800-tal, guldbroderier, längd: 200, skador

300

SEK 650

Monday October 26 2009
at 17:22:54