KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188205

nr 1718 8205

Mikael Altersten

(f. 1978), Sverige

Oljemålning, "No love was given". Komposition, Signerad a tergo, -09. Olja på duk, 80x100 cm, oramad

Mikael Altersten, svensk bildkonstnär född 1978.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 20:52:20

Mikael Altersten

Läs mer om Mikael Altersten