KONST / Litografier / Färglitografi 16428245
nr 1642 8245
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 101/150, daterad -01. Färglitografi, bildmått: 55x33 cm, yttermått inklusive ram: 61x38 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:57:30
13/9 14:31:24