KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893265
nr 1589 3265
Claes Caspersson
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Stilleben med lingonkorg. Signerad. Olja på duk, bildmått: 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Claes Caspersson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:48:38
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr