MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13804494
nr 1380 4494
Stolar
ett par, 1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
onsdag 24 februari 2021
kl 11:08:22
200 kr
150 kr
200 kr (budbetjänt)
250 kr