GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 7143514
nr 714 3514
Stekfat
1800-tal, längd: 42
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 september 2011
kl 17:02:11
900 kr
750 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr