KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154062

nr 1515 4062

Osvald Rasmussen

(1885-1972), Danmark

Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm

Osvald Rasmussen, Dansk bildkonstnär född 1885, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 januari 2023
kl 19:56:12

12/1 23:16:26 1      Vinnande bud

Osvald Rasmussen

Läs mer om Osvald Rasmussen