KONST / Litografier / Serigrafi 7832480
nr 783 2480
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Serigrafi, Mats Hådell (f. 1958), EA (konstnärens exemplar), signerad, 60 x 75
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:44:47
500 kr
600 kr
1.300 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
6
1.200 kr
6