Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / ByrÃ¥ar, sekretärer / ByrÃ¥ 3008173



*

nr 300 8173


Byrå

Ren.objekt, L.81 D.42. H.117


Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 februari 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/2 21:33:25 1      100 kr
10/2 21:36:28 1      150 kr
10/2 21:37:16 1      200 kr
12/2 08:33:18 2      150 kr
12/2 08:34:03 2      200 kr
12/2 08:35:01 2      250 kr
15/2 12:29:00 1      300 kr
16/2 11:14:52 3      500 kr
16/2 13:57:14 3      550 kr
16/2 15:26:39 4      800 kr
16/2 15:32:40 3      750 kr
16/2 15:33:24 3      900 kr
16/2 15:37:07 5      Vinnande bud


  • Läs mer...
Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar objekt ren
  • 7001 ByrÃ¥
    1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:03
  • 6764 ByrÃ¥
    sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:16
  • 7008 MiniatyrbyrÃ¥
    Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:52




Ladda ner broschyr