MÖBLER / Bord / Slagbord 11017158
nr 1101 7158
Slagbord
1800-tal, Ådringsmålat, låda, längd: 39 + 71x2, djup: 87 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 april 2017
kl 19:02:18
9/4 21:05:13
300 kr
9/4 22:10:21