MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7198561

nr 719 8561

Byrå

Sent 1800-tal, valnöt/mahogny, längd: 102, djup: 48, höjd: 73

Kondition: fanérskador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 19:49:21