MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7198561
nr 719 8561
Byrå
Sent 1800-tal, valnöt/mahogny, längd: 102, djup: 48, höjd: 73
Kondition: fanérskador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 19:49:21
150 kr
300 kr
550 kr
450 kr