KONST / Litografier / Färglitografi 8985220
nr 898 5220
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi , Kristian Krokfors (f. 1952), onumrerad, motivet: 61x42
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:03:05
250 kr
150 kr
250 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors