KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8873070

nr 887 3070

Gouache

Lars Stenstad (f. 1921), Komposition, signerad. , motivet: 18x20

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 april 2014
kl 18:19:14

Gouache