KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16449145
nr 1644 9145
Blandteknik
Aurelia Wal. Signerad, blandteknik, 35x47 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:58:34
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)