KONST / Litografier / Litografi 9109155

nr 910 9155

Eke Bjerén

(1943-1999), Sverige

Litografi, Eke Bjerén, 59/300, vintermotiv, signerad -78, ramens innermått: 29x38

Utrop:

300 kr

måndag 8 september 2014
kl 18:35:41

Eke Bjerén

Läs mer om Eke Bjerén