MÖBLER / Bord / Fällbord 12498002
nr 1249 8002
Fällbord
Alrot, 1800-tal. Diameter: 73. Höjd: 71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:35:33
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)