GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 17453383

nr 1745 3383

DINNERWARE

30 pieces, ca, Rörstrand, Sweden, black, Sweden, slitage och skador,

30 delar, ca, Rörstrand, Svart, Sverige, slitage och skador

700

SEK 350

Monday December 1 2025
at 18:32:13

Rörstrand