KONST / Litografier / Färglitografi 12088529
nr 1208 8529
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Färglitografi, Uggla, signerad. Ej numrerad. Motivet: 39x29
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:33:39
1/10 19:57:18
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg