KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16635412
nr 1663 5412
Akvarell
Minnestavla, 1830 cm, yttermått inklusive ram: 25x31 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:25:35
100 kr
150 kr
200 kr