ART / Lithographs / Litograph 8135333
nr 813 5333
LITOGRAPH (F)
K. G Nilsson, 57/60, sheet: 48x63, unframed.
K. G Nilsson, 57/60, bladets mått: 58x63, signerad
Condition: oramad
1500
SEK 1300
Monday Mars 11 2013
at 18:16:41
1.200 kr
1.100 kr