MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10188267

nr 1018 8267

Byrå

1940-/50-tal, Bemålad, längd: 78 cm, djup: 38 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 februari 2016
kl 20:03:57

15/2 16:01:47 1      100 kr
15/2 16:02:32 2      Vinnande bud