KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17478008

nr 1747 8008

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Sten med mossa. Signerad, daterad -13. Olja på pannå, oramad, 14x21 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:00:49

6/12 15:59:58 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning