KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14378364
nr 1437 8364
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Pastell, "Tärngrund". Signerad, 27x42, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:18:29
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg