nr 1462 3293
Stig Olson
(1936-2016), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 2/3. Bildmått: 19x11 cm, yttermått inklusive ram: 40x24 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
400 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 25 april 2022 kl 18:32:03
| Tid |
Kund |
Bud |
24/4 21:51:05