KONST / Litografier / Färglitografi 12354156

nr 1235 4156

Lars Isacson

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 336/500, daterad 87. Motivet: 45x63 cm

Lars Isacson, svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:16:20

Lars Isacson

Läs mer om Lars Isacson