KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 4515626
*
nr 451 5626
Oljemålningar
2st, signerade. kopior efter Pradilla "Unga skönheter" 118x45
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 11:46:01
1
2.200 kr
10/2 14:06:32
2
1.600 kr
10/2 14:06:59
2
1.800 kr
10/2 14:07:20
2
2.000 kr
10/2 14:07:42
2
2.200 kr
10/2 14:08:07
2
ledande budet*
10/2 14:08:53
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålningar
nr 451 5626
Oljemålningar
2st, signerade. kopior efter Pradilla "Unga skönheter" 118x45
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/2 11:46:01 | 1 | 2.200 kr |
| 10/2 14:06:32 | 2 | 1.600 kr |
| 10/2 14:06:59 | 2 | 1.800 kr |
| 10/2 14:07:20 | 2 | 2.000 kr |
| 10/2 14:07:42 | 2 | 2.200 kr |
| 10/2 14:08:07 | 2 | ledande budet* |
| 10/2 14:08:53 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



