KONST / Litografier / Färglitografi 11919274

nr 1191 9274

Per Olov Ultvedt

(1927-2006), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad HC XV/XXX, motivet: 26,5x33

Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:54:01

18/6 18:21:09 1      Vinnande bud

Per Olov Ultvedt

Läs mer om Per Olov Ultvedt