KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17113289
nr 1711 3289
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Franskt café. Signerad, 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:38:11
24/6 18:48:34
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund