MÖBLER / Bord / Matbord 15264346

nr 1526 4346

Matbord

mahogny, diameter: 120, höjd: 74,2 ilägg a 60 cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 mars 2023
kl 21:02:25