KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11687190
nr 1168 7190
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap, signerad och daterad -46, olja på duk, 58x71 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 mars 2018
kl 20:12:48
12/3 20:02:24
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund