KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9489235

nr 948 9235

Akvarell

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Man i båt, 19 x 32

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 mars 2015
kl 18:50:58