GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 12476196

nr 1247 6196

BOWLS

3 pcs. China, 19th century, porcelain. Length: ca 12-19, 5 cm, en med liten nagg.

3 st. Kina, 1800-tal, porslin. Längd: ca 12-19,5 cm

Condition: en med liten nagg

600

SEK 800

Monday April 8 2019
at 19:35:58