GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 12476196
nr 1247 6196
BOWLS
3 pcs. China, 19th century, porcelain. Length: ca 12-19, 5 cm, en med liten nagg.
3 st. Kina, 1800-tal, porslin. Längd: ca 12-19,5 cm
Condition: en med liten nagg
600
SEK 800
Monday April 8 2019
at 19:35:58
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)