KONST / Litografier / Färglitografi 13338110

nr 1333 8110

Matti Helenius

(f. 1951), Finland

Färglitografi, Björkar i snö. Signerad, numrerad 3/175, daterad 1984. Motivet: 32x45 cm

Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:18:06

14/6 23:19:38 1      100 kr
15/6 18:37:13 2      Vinnande bud

Matti Helenius

Läs mer om Matti Helenius