Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Skrivbordssställ 7165228



*

nr 716 5228


Skrivbordssställ

nysilver, längd: 32


Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 26 september 2011
kl 19:34:50


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
20/9 21:15:22 1      100 kr
21/9 20:19:51 2      150 kr
21/9 21:00:41 3      200 kr
21/9 23:58:57 4      500 kr
22/9 16:12:50 5      300 kr
22/9 16:12:58 5      400 kr
25/9 13:26:30 6      500 kr
25/9 13:26:47 6      600 kr
26/9 14:52:21 7      600 kr
26/9 15:03:43 8      650 kr
26/9 17:51:33 7      Vinnande bud


  • Läs mer...
Nysilver
Legering av koppar, mässing och nickel. Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS. Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: nysilver pläter ramar skrivbordssställ
  • 6062 Fotoramar
    Ett par, metall, yttermått inklusive ram: 31x21 cm
    Aktuellt bud: 450 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 20:48
  • 6005 Ram
    Förgylld, ramens innermått: 36X51 cm, yttermått in..//
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 20:11
  • 6742 Tavelram
    bronserad, ramens innermått: 31x39 cm, yttermått i..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 20:02
  • 6452 Tavelram
    Förgylld, ramens innermått: 20x25 cm, yttermått in..//
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 18:25




Ladda ner broschyr