ART / Misc. paintings / Offset tryck 7336138

nr 733 6138

Offset tryck

signed, Sam Francis, composition, ej numrerad, ramens innermått: 80x58,

Signerad, Sam Francis, Komposition, ej numrerad, ramens innermått: 80x58

Yes

1000

SEK 1100

Monday January 9 2012
at 18:26:22