KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11978050
nr 1197 8050
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv, vy mot Mariaberget. Signerad, daterad -59. 23x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:25:45
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén