GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat 5111048

nr 511 1048

Fat

Lenght: ()

fajans, Gustavsberg, Sverige 1940-tal, fajans, dekor och form fisk, längd 21 cm, signerad med rött: hand på G liggande åtta

Withdrawn

Monday February 25 2008
at 16:04:41