Ã–VRIGT / Speglar / Spegelbyrå 11154280

nr 1115 4280

Spegelbyrå

längd: 103 cm, djup: 43 cm, höjd: 150 ca

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, fanérbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 juni 2017
kl 18:16:27