ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 11154280
nr 1115 4280
Spegelbyrå
längd: 103 cm, djup: 43 cm, höjd: 150 ca
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, fanérbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:16:27
100 kr
150 kr
200 kr