KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15451034

nr 1545 1034

Anatole de Beaulieu (1819-1884), Signerad, Harem. Olja på duk, 80x50 cm, yttermått inklusive ram: 108x79 cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 29 maj 2023
kl 18:25:51

29/5 18:18:59 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska