FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11898306
nr 1189 8306
CHAIRS
5 pcs, proveniens Erik Penser AB, direktionsrummet, Monogram EP, wear, en med avvikande klädsel.
5 st, proveniens Erik Penser AB, direktionsrummet, Monogram EP
Condition: slitage, en med avvikande klädsel
2600
SEK 1600
Monday June 11 2018
at 19:07:59
10/6 18:46:19