KONST / Litografier / Färglitografi 10895155
*
nr 1089 5155
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), 64/80, bladets mått: 18x25
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2017
kl 20:10:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 22:53:31
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Olle Bonniér
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Läs mer om Olle Bonniér
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle bonniér svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Olle Bonniér
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Läs mer om Olle Bonniér
nr 1089 5155
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), 64/80, bladets mått: 18x25
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/2 22:53:31 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Olle Bonniér
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.Läs mer om Olle Bonniér
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle bonniér svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



