KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937019
nr 1693 7019
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Väg utmed kust. Signerad. Olja på duk, 66x98 cm, yttermått inklusive ram: 75x116 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:38:36
12/4 12:48:00
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl