KONST / Litografier / Färglitografi 13152127
nr 1315 2127
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 29/80, bladets mått: 48x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:32:24
23/3 20:21:44
23 mar
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe