KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15893161
nr 1589 3161
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1944. Bildmått: 12x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x34 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:25:50
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr