KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17102064
nr 1710 2064
Helene Hansson-Fahl
(f. 1957), Sverige
Kvinna i säng. Signerad, akvarell, daterad 2010,79x59 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:43:00
13/6 16:28:25
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer