KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17102064

nr 1710 2064

Helene Hansson-Fahl

(f. 1957), Sverige

Kvinna i säng. Signerad, akvarell, daterad 2010,79x59 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm

Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:43:00

13/6 16:28:25 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Helene Hansson-Fahl

Läs mer om Helene Hansson-Fahl